"Genealogia Genetyczna" - grupa na Facebook'u

Moderator: Lappa

YDNA:
R1a-L260
MtDNA:
W3a1
PostPosted: Mon Dec 22, 2014 11:15 pm
Panie, Panowie!
Drodzy dyskutanci!

Po nieodżałowanej stracie Forum HistMag, towarzystwo dawnych sympatycznych (i nie) dyskutantów nieco się rozproszyło.
Częśc trafiła tu, część nie.

Atmosfera anonimowości sprzyja swobodzie wypowiedzi, ale nieraz także bezsensownemu trollowaniu i burzeniu dyskusji.

Chętnych wymiany informacji w języku Polskim poświęconych badaniom DNA (Y-DNA, mtDNA, autosomów, aDNA), ale także archeologii, antropologii zapraszam do moderowanej grupy "Genealogia Genetyczna" na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/GenealogiaGenetyczna

Oprócz tego, że występujemy tam pod swoimi imionami i nazwiskami, co mam nadzieję zdecydowanie zmiani kulturę i styl wypowiedzi, FB daje spore i ciekawe możliwości techniczne pozwalając na łatwiejsze zamieszczanie zdjęć, filmów, dokumentów, artykułów.

Mam nadzieję, że to Forum także nie umrze śmiercią naturalną, bo rządzi się swoimi prawami (zdecydowanie tutaj łatwiej prowadzić wymianę myśli na tematy grupowane w "topiki"), ale grupa FB może być ciekwym uzupełnieniem.

Tak czy siak:
Viraj, Skaurus, Wilmar, Michal, Wiarus, Artmar, Elkate/Atim, Tomatoes, StaryJanusz oraz inni - ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!!
(Lorenco/Saca/Gothia - dziękuję za uwagę)

YDNA:
Adam-L74; R1a-YP4700
MtDNA:
H14a
PostPosted: Tue Dec 23, 2014 7:16 am
O, trudno będzie mnie namówić na Facedbooka. Tam wielkie mądrości przeważnie są zagubione wśród różych ecie-pecie.
Tu mamy przynajmniej zwarte teksty i wolność od reklam i galerii prywatnych podobizn.

Return to Język Polski