..

Discussions about relatives, family stories and myths.

YDNA:
R1a
PostPosted: Wed Jun 04, 2014 8:06 am
After 2.500 years the lost Space Probe Sirius 7 has sent today 03.06.2014 second serie of fotos of red-white circle.
Space probe Sirius 7 was built for the purposes of observation of deep space by NASA (Norma-Aquila-Sirius-Auriga).

As Space Flight Control Center reported today 03.06.2014, when will come other fotos from the lost Space Probe Sirius 7, will be published on the GGC website, but it is difficult to determine when this may occur.

Puls111.jpg

Astronomers believes that Cosmos lives forever

Passion never dies.

Life without imagination is like a snuffed Candle…(Bert.al Stein.ein)
Last edited by Gothia on Sat Jul 05, 2014 6:53 pm, edited 4 times in total.

YDNA:
R1a
PostPosted: Wed Jun 04, 2014 11:48 am
How unexpectedly announced today Space Flight Control Center based in Gothiscandza and the University of Imagination in All, the lost Space Probe Sirius 7 sent today Wednesday, 04.06.2014 next series of images using Einstein's gravitational lenses. These images require even minor amendments of course.

Sun1.jpg

.
Last edited by Gothia on Wed Jun 04, 2014 8:38 pm, edited 1 time in total.

YDNA:
R1a
PostPosted: Wed Jun 04, 2014 4:06 pm
Druga kamera Sirius 7 przeslala sygnal do Centrum Kontroli Lotow Kosmicznych. Cyfrowe obrazy ukazuja prawdopodobnie proces formowania gwiazdy i jej smierc. W tej chwili trudno okreslic jak dlugo przebiegal ten proces. Zdjecia przekazywane sa w odstepach czasowych 2s.
Obrazy przeslane przez Sirius 7 moga rzucic nowe swiatlo na proces przemagnesowywania planet i gwiazd, jak powiedzial przedstawiciel Centrum Kontroli Lotow Kosmicznych z University of Imagination.
Ponadto jest prawdopodobne ze uda sie odzyskac dane z uszkodzonej kamery nr 3 Sirius 7 ktorej zapis moze przedstawiac tunele czaso-przestrzenne.

Sun22.jpg

Pozdrawiam gwiezdnych przyjaciol !

YDNA:
R1a
PostPosted: Thu Jun 05, 2014 8:02 pm
Nieoczekiwanie nadeszla kolejna seria obrazow z Sondy Kosmicznej Sirius 7.

Po krotkiej analizie nadeslanych obrazow, jednoosobowy zespol z University of Imagination in All stwierdzil, ze jest wielce prawdopodobne, ze jezeli Galaktyka Milky Way jest galaktyka samotna, to za kilka bilionow lat gdy osiagnie punkt zwrotny i nie zderzy sie do tego czasu z galaktyka Andromedy, powinna zaczac obracac sie w przeciwnym kierunku.

Jak zastrzegl anonimowy przedstawiciel jednoosobowego zespolu pracujacego na silnikami antygrawitacyjnymi, jest to bardzo wczesna faza projektu nad przyspieszeniem grawitacyjnym dlatego opis projektu pozostanie niekompletny :)
W chwili obecnej "wszyscy" :) z jednoosobowego zespolu sa niesamowicie podekscytowani nowymi teorimi przyspieszenia..

Spacespeed.gif
Spacespeed.gif (10.85 KiB) Viewed 3957 times

ink.jpg

zam.jpg

.
Last edited by Gothia on Fri Jun 06, 2014 5:52 am, edited 1 time in total.

YDNA:
R1a
PostPosted: Thu Jun 05, 2014 9:20 pm
Po kilku godzinach udalo sie w koncu umiescic galaktyki, planety oraz "jakies pojedyncze gwiazdy" oraz gruz kosmiczny w czesciowo niewidocznej siatce grawitacyjnej. Niektore orbity zostaly jednak uwidocznione przez zastosowanie specjalnych kolorowych filtrow soczewkowych.
sekwencja wybranych zdjec przeslana przez Sirius 7 wyglada obiecujaca.
Obrits.gif
Obrits.gif (116.89 KiB) Viewed 3957 times

.
Orbity.jpg

.

YDNA:
R1a
PostPosted: Fri Jun 06, 2014 8:47 am
Anonimowy przedstawiciel jednoosobowego University of Imagi-nation noszacy ciemne okulary przeciwsloneczne poinformowal today 06.06.2014 o wykryciu niebieskiego pulsara o masie przekraczajacej 1000 mas Slonca. Pulsar znajduje sie w niezidentyfikowanej galaktyce oddalony prawdopodobnie o 100 milionow lat swietlnych od ziemii. Naukowcy spekuluja czy ludzkie DNA nie pochodzi z tego pulsara ?

Pulsar.gif
Pulsar.gif (41.19 KiB) Viewed 3948 times

Ponadto jak donosza media wykryto fale grawitacyjne pozaziemskiego pochodzenia.
Waves.gif
Waves.gif (54.56 KiB) Viewed 3948 times

Tak bije serce kosmosu.
Erupt.gif
Erupt.gif (42.74 KiB) Viewed 3948 times

Nagle z glosnikow w Centrum Kontroli Lotow Kosmicznych rozlegly sie znajome slowa A.Einsteina:

Jestem prawdziwie samotnym wędrowcem i nigdy całym sercem nie przynależałem do mojego kraju, domu, przyjaciół, a nawet najbliższej rodziny. W związku z tym nigdy nie zatraciłem dystansu i potrzeby izolacji.
Długoletnie błądzenie w ciemnościach w poszukiwaniu prawdy odczuwanej, lecz nieuchwytnej, głębokie pragnienie oraz przeplatające się ze sobą okresy wiary i zwątpienia, które poprzedzają jasne i pełne zrozumienie, znane są wyłącznie tym, którzy sami ich doświadczyli.
Kto chce znaleźć w życiu szczęście, powinien związać się z jakimś celem, a nie z ludźmi czy rzeczami
Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć jest oczarowanie tajemnicą. Jest to uczucie, które stoi u kolebki prawdziwej sztuki i prawdziwej nauki. Ten, kto go nie zna i nie potrafi się dziwić, nie potrafi doznawać zachwytu, jest martwy, niczym zdmuchnięta świeczka.
Najsubtelniejsze i najgłębsze doświadczenie emocjonalne, jakiego człowiek może doświadczyć, to zetknięcie się z tajemnicą.
Jak to się dzieje, że nikt mnie nie rozumie...????? oprocz Amerykanow !
Wiadomo, że taki a taki pomysł jest nie do zrealizowania. Ale żyje sobie jakiś nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie dokonuje tego wynalazku.
Gdy przyglądam się sobie i moim metodom rozumowania, dochodzę do wniosku, że fantazja (wyobraźnia) odgrywa w moim życiu większą role niż talent do przyswajania wiedzy obiektywnej.
Fakty nie są najważniejsze. Zresztą, aby je poznać, nie trzeba studiować na uczelni - można się ich nauczyć z książek. Istota kształcenia w szkole wyższej nie polega zatem na wpajaniu wiedzy faktograficznej, lecz na ćwiczeniu umysłu w dochodzeniu do tego, czego nie da się znaleźć w podręcznikach.
Dlaczego właśnie ja sformułowałem zasadę względności? Ile razy zadaję sobie to pytanie wydaje mi się, że przyczyna jest następująca: normalny dorosły człowiek w ogóle nie rozmyśla nad problemami czasu i przestrzeni. W jego mniemaniu przemyślał to już w dzieciństwie. Ja jednak rozwijałem się intelektualnie tak powoli, że czas i przestrzeń zajmowały moje myśli nawet wtedy, gdy stałem się już dorosły.
Trywialne cele ludzkich wysiłków - majątek, sukces, luksus - zawsze wydawały mi się godne pogardy.
Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy.

A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy? The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.

Te slowa beda wiecznie aktualne !

YDNA:
R1a
PostPosted: Fri Jun 06, 2014 5:50 pm
Houston: Tak, niedlugo czlowiek dzieki nauce i wyobrazni wyladuje na asteroidzie...

NGLS.gif
NGLS.gif (86 KiB) Viewed 3936 times

Aster.jpg
Aster.jpg (20.53 KiB) Viewed 3936 times

T1.jpg

.

YDNA:
R1a
PostPosted: Sat Jun 07, 2014 1:13 pm
Houston: To byla wielka przyjemnosc wspolpracowac z wami. These Futuristic Space Tech Concepts are like Space-Gravitational Highway.

Imagi.jpg

Urzadzilem polowanie na WIELKIE OBCE EGO, ktore nasiusialo mi do gniazda..
Attachment 2.jpg

Attachment 1.jpg

.

YDNA:
R1a
PostPosted: Sun Jun 08, 2014 6:35 am
This is for white-red-blue friends.

Ostatnie zdjecia z sondy Sirius 7 to Supernova , Neutron Star or Bizzare and Red-dwarf ?
Supernova.gif
Supernova.gif (143.52 KiB) Viewed 3898 times

Bizarre1.gif
Bizarre1.gif (21.11 KiB) Viewed 3898 times

Red-dwarf devour 2 Planets.
Red-dwarf.gif
Red-dwarf.gif (7.36 KiB) Viewed 3811 times

.
Last edited by Gothia on Tue Jun 10, 2014 5:36 pm, edited 3 times in total.

Return to Histories and Stories